fbpx
Skip links

MİMARİ

MİMARİ

Kurucumuz mimar İbrahim Ethem Genan öncülüğünde, alanında uzman ve idealist mimarlarından oluşan ekibimiz, 1980 yılından itibaren 2000'in üzerinde mimari projeye imza atmıştır. Genyap ülkemize endüstri binaları, eğitim, sağlık, spor, ibadethane, sanayi, turizm, konut, ticaret, yönetim, sosyal ve kültürel yapılar ile ofis gibi yüzlerce eser kazandırmıştır.

Mimarlığı soyut bir eylem olarak kağıt üzerinde tasarlanan bir araç olarak değil, problem çözme sanatı olarak görüyoruz. Bu yüzdendir ki yaşayan projelerin altındaki imza olmaya dikkat ediyoruz. Başarımızın en büyük sırlarından birisi, eseri üreteceğimiz çevreyi ve o çevrede yaşayan insanların sosyo-ekonomik yaşantısını çok iyi analiz ederek, kalıcı ve hayatı kolaylaştırıcı projeler üretmemizdir.

Vermiş olduğumuz bazı mimari hizmetler arasında; master plan, mimari projeler, mimari görselleştirme hizmetleri, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli plan tadilatları ve uygulama projeleri yer almaktadır. Tüm bu hizmetlerimizde, işverenin isteklerine cevap veren, hızlı çözüm yolları üretiriz.

Genyap, eserinin her aşamasının takipçisidir. Tüm resmi kurum onaylarından, projenin uygulaması ve iskanına kadar işverenimize desteğimizi sürdürürüz.

MİMARİ PROJE HİZMETLERİMİZDE İLKE OLARAK BELİRLEDİĞİMİZ BİRKAÇ HUSUS;

Yaşamı kolaylaştıran alanlar planlarız.

Kullanıcıya yönelik projeler ve ekonomik çözümler üretiriz.

İnsana ve doğaya saygılıyız.

Kentin değerleriyle bütünleşmiş projeler ve insanlığın hizmetinde eserler üretiriz.

Estetik ve yaratıcı çözümler sunarız.

Nitelikli mimari konseptler ve yaşayan projeler üretiriz.

Zamana ve yere göre projeler üreterek, en ince ayrıntılarına kadar üslup bütünlüğü içerisinde teslim ederiz. Hayallerinizin bir tık ötesi...

KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞVURU FORMU


  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
  fa-home
  Home
  fa-user
  Account
  fa-shopping-cart
  Cart
  fa-search
  Search