fbpx
Skip links

KONUT

KONUT

Barınma, insanlığın duyduğu ilk gereksinimlerden birisidir. Geleneksel manada konut, ‘’barınma ihtiyacının giderildiği fiziksel yapı’’ anlamına gelmektedir. Ancak günümüz modern toplumlarında, sanayileşme ve üretim hızı artışının getirdiği hızlı kentleşme olgusunun etkisiyle konut, ihtiyaç olarak sadece fiziksel barınak değil aynı zamanda bir yaşam alanı olmuştur.

Genyap, konut kavramına sosyal sorumluluk penceresinden bakmaktadır. Modernleşme ve küreselleşmeye bağlı olarak mahalle kültürünün azalması, yeşil alanların yok olmaya başlaması, komşuluk ilişkilerindeki yabancılaşma, ailelerin ve bireylerin içe dönüklüğü ve yalnızlaşması, çocukların oyun alanı yetersizliği, sosyal yaşamın etkileşiminin giderek yok olması gibi sayamadığımız birçok sonucu, çözülmesi gereken, insanlığın en büyük sorunları olarak görüyor ve tüm projelerimizi bu anlayışla tasarlıyoruz. Bu yüzdendir ki aile yaşamını ve özellikle çocukları yaşamın merkezine alan, insan odaklı, çağın ihtiyaçlarını ve geleceğe dair beklentileri karşılayan, aynı zamanda gelecek nesillere yön veren projeler üretiyoruz. Kullanıcılarımızın yaşam kalitesini yükselten ve kente değer katan projeler üretiyoruz.

Genyap olarak, son kullanıcıların ihtiyaç ve taleplerine öncelik veriyor, yenilikçi anlayışımızla "seçme özgürlüğü" sunuyoruz. Sağlam ve modern yapılarımız, fark yaratan ve estetikten asla taviz vermeyen mimarimizin yanı sıra, pazarlama ve satış politikalarımızdaki başarılarımızla ile de sektöre yön vermeye devam edeceğiz. İsmimizi güven ile birleştiren değerli kullanıcılarımızın, güvenlerini kazanca dönüştürmeye devam edeceğiz.

Kazandıran projelerin altındaki imza...

KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞVURU FORMU  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
  fa-home
  Home
  fa-user
  Account
  fa-shopping-cart
  Cart
  fa-search
  Search