fbpx
Skip links

ARSALARINIZ

ARSALARINIZ

Arsanızı Değerlendirelim

Hızla değişen hayat standartları ile yaşam alanlarından beklentiler de giderek artmaktadır. Gerek bu standartlara ayak uydurmak gerekse çarpık kentleşmenin meydana getirdiği sorunları gidermek için pek çok bölgede kentsel dönüşüm bir zorunluluk hâline gelmiştir. Ancak ne var ki kentsel dönüşüm, kentin yalnızca fiziksel yapısını değiştirmekle sınırlı değildir. Göz ardı edilemeyecek bir deprem gerçeği ve büyük şehirlere giderek artan göçle birlikte artan nüfus yoğunluğu, kentsel dönüşümün önemini hatırlatan hususlardır.

Şehirleşmede uygulanan yanlış politikalar ve uygulamalarla, büyük kentlerimizin belli bölgelerindeki niteliksiz ve sağlıksız yapılaşmalar yaşam kalitesine olumsuz yönde etki etmiş, sosyal alan ve yeşil alan eksikliği ile kentleri keşmekeşe sürüklemiştir. Genyap olarak kentsel dönüşümle birlikte yaşam standartlarını iyileştirme ilkesiyle hareket ediyor, insan odaklı hizmet anlayışıyla gelir seviyesine bakmaksızın tüm herkesin insanca yaşama hakkına sahip olduğunu düşünüyoruz.

İnşaat sektörünün her alanında kazandığımız tecrübeyle, kentsel dönüşümde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirerek ülkemize değer katıyor, insanımızın beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Bugüne kadar imza attığımız 2000'nin üzerinde projenin yanı sıra, sizlerden gelen talepler doğrultusunda arsalarınızı değerinde nakit veya kat karşılığı uzman ekibimizle değerlendiriyoruz. Hemen formu doldurarak bize ulaşın, prestijli bir konut projesi siz de kârlı çıkın.

KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞVURU FORMU


  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
  fa-home
  Home
  fa-user
  Account
  fa-shopping-cart
  Cart
  fa-search
  Search